Sultangazi Sünnet tahtı kiralama

Sultangazi Sünnet tahtı kiralama

Sultangazi Sünnet tahtı kiralama İstanbul ilimizde her bölgede gerek Kiralık Sünnet tahtı olsun, gerekse sünnet düğünü olsun kaliteli hizmeti uygun fiyata bizde bulabilirsiniz. 7/24 Hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. detaylar için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Sultangazi Sünnet tahtı kiralama

Kiralık Sünnet Koltuğu

Kiralık Sünnet Koltuğu Sünnet düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi arasında olan sünnet tahtı hemen hemen Sünnet düğün organizasyonları yapılan her alanda kullanılmaktadır. Siz değerli Anne ve Babalar sünnet düğün organizasyonu yapmak gibi bir planınız varsa?  Haklı olarak sorunsuz, problemsiz herkesin beğendiği bir sünnet düğünü olsun istiyorsunuz. o Zaman doğru Adrestesiniz.

Sultangazi Sünnet tahtı kiralama

Kiralık sünnet tahtı

Sünnet düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi arasında olan sünnet tahtı hemen hemen Sünnet düğün organizasyonları yapılan her alanda kullanılmaktadır. Siz değerli Anne ve Babalar sünnet düğün organizasyonu yapmak gibi bir planınız varsa?  Haklı olarak sorunsuz, problemsiz herkesin beğendiği bir sünnet düğünü olsun istiyorsunuz. o Zaman doğru Adrestesiniz.

Sünnet Tahtı Modelleri

Kiralık sünnet tahtı sünnet düğün organizasyonu yapacak olan müşterilerimiz için kiralık sünnet tahtı kiralama hizmetimiz devam ediyor. Sünnet düğünleri için vazgeçilmez hale gelen, sünnet tahtı kiralama gerek sünnet tahtı kiralama olarak alınabildiği gibi, sünnet düğün organizasyonu içerisinde de kurulumu gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin isteklerine göre sadece sünnet tahtı kiralama ’da yapıyoruz. Talep edildiği takdirde sünnet düğün organizasyonu da gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un her bölgesinde sünnet tahtı kiralama hizmetimiz mevcuttur.  

Anadolu yakası sünnet tahtı kiralama ve Avrupa yakası sünnet tahtı kiralama olmak üzere, her iki yakada da hizmet sunuyoruz. Sünnet tahtı kiralama içerisinde neler var? Farklı renk ve modellerde sünnet tahtı, Üzerinde cibinlik,iki adet hilal Anne ve babanın oturabileceği 2 adet puf, sehpa ve üzerinde de takı sandığı olmak üzere kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Salon ya da dış mekan için ise rengine göre halısını da seriyoruz. Bu şekilde sünnet tahtı kiralama hizmeti sunmaktayız. Sünnet düğün organizasyonu kampanya paketlerinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için ise, yine sünnet tahtı aynı şekilde kurulmakla birlikte yeniçeri ekibimiz gelip sünnet olan kardeşimizin salona giriş merasimine gerçekleştirmektedirler. Kampanyalar kendi içerisinde değişiklik göstermekle birlikte seçeceğiniz balon rengi ile mekan’ın süslemesi ve yine kampanya içerisinde faydalanabileceiğiniz bir çok seçenek mevcutdur. Detaylar için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir